•  
     

God of GodsGod of Gods to gra online umieszczona w ogromnym i niezwykle zróżnicowanym świecie fantasy. Jest to gra przeglądarkowa RPG, która zachwyca bogatą szatą graficzną oraz niezwykle wciągającym systemem walki. Czy jesteś gotowy na niezwykłą przygodę z God of Gods? Gra przeglądarkowa God of Gods zabierze cię do krainy magii i miecza, w której będziesz musiał pokonać własne słabości, aby udowodnić swą prawdziwą wartość. Daj się wciągnąć w wir przygody w God of Gods!

Tygodniowa obecność
Na nowych serwerach God of Gods przez 7 dni odbierać można cenne nagrody. Cenne żywiołaki czekają!

Sposób uzyskania prezentu tygodnia:
1. Do prezentu tygodnia przejść można przez okno „mocy skarbów”.


2. Kliknij, aby odebrać nagrodę (pamiętaj o tym, aby logować się i odbierać nagrodę każdego dnia).


Biegnij żywiołaku, biegnij!
Biegnij żywiołaku, biegnij!” jest minigrą God of Gods. Gracz może wybrać manualne lub ręczny udział w rozgrywce. Nagrodą trybu są wielkie ilości złota oraz many.

Czas rozpoczęcia: codziennie 12:00-12:20 oraz 18:00-18:20.

Biegnij żywiołaku, biegnij! Opis trybu:
1. Po otwarciu wydarzenia, aby wziąć w nim udział kliknij w „Biegnij żywiołaku, biegnij!” w oknie wydarzeń. Udział żywiołaków w wydarzeniu:
2. W trakcie uczestniczenia w wyścigu gracz przyjmuje postać żywiołaka. Różne żywiołaki posiadają różne atrybuty specjalne. Istnieje możliwość odpłatnej wymiany żywiołaka.
3. Po rozpoczęciu wyścigu żywiołaków uczestnicy otrzymywać mogą korzystne lub przeszkadzające w wyścigu efekty.
4. Zielony przycisk usuwa negatywne efekty. Po jego użyciu, uruchamiany jest czas oczekiwania. Możliwe jest odpłatne wyzerowanie czasu oczekiwania.
Za pomocą czerwonego przycisku można wykorzystać negatywny efekt przeciw innemu graczowi. Przycisk również posiada czas oczekiwania.


5. Po zakończeniu wydarzenia na podstawie zdobytych punktów ogłaszana jest lista. Trzech najlepszych graczy otrzyma cenne nagrody.


Miasto

Grasz w God of Gods, ale brak ci towarzyszy broni? Miasto jest ich pełne!
Warunki aktywacji: Poziom 16. Miasto automatycznie dodane będzie po ukończeniu zadania głównego.
Opis rozgrywki:
1. Na miasto składają się 4 części: administracja, nauka, pałac, klan.
2. Gracz poprzez administrację miasta może przyjmować zadania nagradzane, inwestować w miasto oraz zwiększać poziom jego rozwoju. W administracji znajduje się również izba handlowa sprzedająca wiele rodzajów przedmiotów.
3. Nauka miasta oferuje graczowi naukę umiejętności miejskich oraz podnoszenie waleczności.
4. Pałac miejski pozwala na podgląd tytułów graczy obecnych w mieście.
4-1. Dostępne tytuły: Cesarz/cesarzowa, król/królowa, rodzina królewska, wielki książę, książę, markiz, hrabia, wicehrabia, baron, rycerz.
4-2. Po dołączeniu miasta następuje automatyczne dodanie tytułu rycerza; następnie w zależności od zdobytych orderów przyznawany jest odpowiedni tytuł.
4-3. Rodzina królewska oraz wielki książę wymagają nadania tytułu przez króla.
5. Klikając w klan można sprawdzić informacje o klanach na całym serwerze. racze którzy nie dołączyli jeszcze do żadnego klanu mogą wybrać przycisk „poproś o przyłączenie” lub kliknąć w przycisk poniżej i założyć własny klan.
Página inicial